Středoškolská futsalová liga a Juniorský maraton

Středoškolská futsalová liga

Středoškolská futsalová liga je největší dlouhodobou futsalovou soutěží pro střední školy v České republice. Letošního ročníku se jenom v jižních Čechách zúčastnilo 21 středních škol, které byly rozděleny do několika skupin. Reprezentanti naší školy se stejně jako loni umístili na děleném 4-6 místě. Poděkování za reprezentaci školy patří hráčům Kocián Petr, Jindrle Karel, Vaniš Jakub, Pavlík Tomáš, Bravenec Vojta, Budín Filip a zejména dlouholetým oporám týmu, kterými byli žáci čtvrtých ročníků Dušek Martin, Ďuriš Jaroslav, Vu Xuan Son, Rauscher Jakub, Andres Daniel a Standa Želízko.

22. ročník Juniorského maratonu

12. 4. 2018 se na náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích uskutečnil již 22. ročník Juniorského maratonu, největšího štafetového závodu na maratonské trati pro desetičlenná družstva žáků středních škol. Po náročném a intenzivním tréninku se na start závodu postavily také dva běžecké týmy naší školy. V teplém počasí spolu soupeřilo 11 škol z celého Jihočeského kraje. Žáci naší školy se v kvalitní konkurenci neztratili a obsadili pěkné 7. a 9. místo.